Depeche Mode zahájí koncertní rok vytoupením v pořadu Live on Letterman

Interaktivní koncertní série TV kanálu CBS “Live On Letterman” zahájí letošní rok vystoupením Depeche Mode, kteří se živě představí ze světově známého Ed Sullivan Theater v New York City. Zároveň bude koncert živě streamován na CBS.com a VEVO. Koncert proběhne v pondělí 11. března 2013.


Depeche Mode poprvé představí živý set nových skladeb z očekávaného alba Delta Machine, ale samozřejmě přidají i starší hity. Album Delta Machine vyjde 25. března 2013 na labelu Columbia Records.

Pořad “Live On Letterman”, který má na kontě více než 150 miliónů zhlédnutí na CBS.com a VEVO, přivítal v minulosti i další světové hvězdy a kapely z celého světa – Mumford & Sons, Adele, Coldplay, Alicia Keys a další.

Průkopníci post-punkové éry Depeche Mode tak se svými více než 100 milióny prodanými nosiči pokračují v trendu stát se jednou z nejvlivnějších kapel moderní hudby. Skupina, která vznikla v roce 1981 ve složení Martin Gore, Dave Gahan a Andy “Fletch” Fletcher, tak navazuje na celosvětově kladné kritiky i komerční ohlas na tvorbu ve studiu i při živých vystoupeních. Předcházejících dvanáct studiových alb dosáhlo Top10 ve více než 20 zemích, včetně Spojených států a Velké Británie. Zatím poslední album z roku 2009 “Sounds of The Universe” debutovalo na 1. místě prodejních hitparád ve více než 14 zemí světa.

 

Rubriky