Startuje unikátní projekt Gambrinus Excelent Connection

V jednom z nejpopulárnějších českých klubů, v Hard Rock Café Praha, startuje již v pátek 15. června výjimečný projekt Gambrinus Excelent Connection.

Populární osobnosti ale i začínající nadějní interpreti předvedou, jak lze propojit rozdílné umělecké styly, žánry a témata.  Jeden z návštěvníků páteční akce získá výlet snů pro dva na legendární evropský festival Hard Rock Calling v Londýně.

V populárním pražském klubu Hard Rock Café se v pátek 15. června od 19:00 hodin na podiu netradičně setkají oblíbená kapela Sunshine s DJ Mikem Trafikem a raperem Vladimirem 518 z legendární skupiny Peneři strýčka Homeboye. Kromě samostatných vystoupení předvedou unikátní propojení hudebních světů indie rocku a rapu. „Propojení dvou odlišných a jedinečných stylů si bude moci užít opravdu každý. Vstup na akci je totiž zdarma. Zároveň všichni příchozí budou u zrodu zcela nového a z mnoha pohledů netradičního projektu Gambrinus Excelent Connection. Jeden z příchozích navíc vyrazí na legendární festival Hard Rock Calling v Londýně,“ říká organizátor celého projektu Pavel Podruh. Na vylosovaného účastníka akce totiž čeká kompletně hrazený výlet na jeden z největších evropských festivalů v hodnotě 5 000 USD. Ten se letos uskuteční ve dnech 13. – 15. července v londýnském Hyde Parku.

Propojení jedinečných světů

Akce je pilotním dílem nového projektu Gambrinus Excelent Connection. „Všem fanouškům parádní zábavy a jedinečných zážitků chceme prostřednictvím plánovaných akcí dopřávat něco netradičního, něco víc, než na co byli dosud zvyklí,“ říká Petr Kouble, manažer značky Gambrinus 11° Excelent. V rámci jednotlivých akcí se budou ve společné a mnohdy naprosto unikátní spolupráci setkávat známí i nadějní lidé z oblasti hudby a dalších oblastí kultury, kteří na první pohled vyznávají možná vzdálené žánry a styly. „Pro první hudební setkání jsme zvolili oblíbené, ale stále velmi specifické žánry. V rámci dalších akcí se necháme inspirovat i přáním a nápady veřejnosti,“ prozrazuje Petr Kouble.

V červnu se uskuteční další dvě akce projektu Gambrinus Excelent Connection. Hned v sobotu 16. června v PM Clubu v Praze v rámci Mistrovství ČR v DJingu vystoupí známý DJ Friky v unikátním spojení s bubeníkem a elektro houslistou.

V pražském klubu Lávka se v pátek 29. června setkají ikony české hudební scény. Společně si zde zahrají rapová partička Peneři strýčka Homeboye s klavíristou a skladatelem Ondřejem Brzobohatým, perkusistou Adamem Kollerem (synem Davida Kollera) a rapovou hvězdou Ektorem.

Rubriky